Ehitus

miks, kuidas, millega ja palju muud

1988 VW T3 Caravelle

Meie LittleWagen on aastast 1988. Ma hakkasin otsima kaubikut, matkaauto ehituseks, paar kuud enne, kui Covid-19 alustas oma kurikuulsat maailmaturneed ja 9 kuud hiljem leidsin ma meie LittleWageni. Ta on küll veidi roostes ja vajab palju tööd nagu kõik vanad autod. Kahjuks heas korras Volkswagen busse on äärmiselt raske leida.

Volkswagen T3 Caravelle

Mootor: 1.6 L (1588 cc) (51 kW / 70 PS / 69 bhp) (Serial #JX) Turbocharged I4. (Me vahetame momendil oma mootori 1.9 AAZ vastu! Rohkem sel teemal varsti!)

Käigukast: 4 käiguga manuaal

Suurus: Pikkus 4,569 mm (179.9 in) ja Laius 1,844 mm (72.6 in)

Meie valikuks osutus LittleWagen-i, sest pole olemas klassikalisemat kaubikuelu bussi, kui seda on VW T3. Mul on olnud ka enne klassikalisi vanu autosid ja peab tõdema, et see on omamoodi romantiline omada autot millel on vaid peotäis juhtmeid ja hunnik rasked rauda, mida on vaja koguaeg poputada, et ta ikka teel püsiks. Aga kui plaan teha 100% funktsionaalse eluruumi ja sa ei taha autot, mis vajab tihti remonti kuna eelarve on väike siis VW T3 pole kindlasti õige valik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Triin, Vunts & Cat (@littlewagen)

Me dokumenteerime oma kaubiku ehitust Instagrami “Story Highlights”-ides @littlewagen ja detailidest räägime siin ehitusblogis.

1.6TD (JX) to 1.9TD (AAZ) To-do-list
Meie kaubikul oli mootoriks1.6TD JX 51kw aga see lekkis igatepidi jne. Plaan oli algselt vana mootor ümber ehitada aga lõpuks sai siiski selgeks, et mõistlikum on sinna asemele otsida midagi…
Continue reading
Mootori vahetus – 1.9TD (AAZ)
Mootorivahetus ei ole kunagi lihtne, see võtab  aega ja on tavaliselt küllaltki kulukas. Juhul, kui sa tahad võimalikult kiiresti teele asuda on mõistlikum osta auto, millel on mootor korras või…
Continue reading

"Kodu on seal, kus on minu süda"
.. ja oleneb kuhu ma selle pargin.

Toetavad kaubiku ehitust:

Close