Rauno Oidram
Tattoo ja Ehtekunstnik. Keefirivunts.ee, Taevakera.ee

Mina olen Rauno, nagu ka LittleWagen ja paljud muud maailma parimad asjad, olen ka mina sündinud 1988ndal aasta. Pigem vabakutseline ehtekunstnik ja tätoveerija, kunstniku nimega Keefirivunts. Olen alati olnud vastu 8st 5ni töötamisele ja üpriski püsimatu hingega. Ajapikku olen oma elukorralduse sättind nii, et ei peaks käima kellast kellani tööl ja igal võimalikul hetkel, kui päike paista, olen ma kodust läinud ja ilmselt ukerdan kuskil väikse järve kaldal, paljaste varvastega, kohvikruus käes ja naeratus näol.

Triin Killing
Keskkonnakonsultant, GreenKey projektijuht.

Mina olen Triin, kõige mõistlikum oleks mind iseloomustada läbi selle, et mul on tugev teadmistepagas keskkonnahoiust ning soov ka reaalselt midagi elujooksul sel alal korda saata. Töötan Green Key projektijuhina, Green Destinations audiitorina ning jooksvalt tegelen ka vabatahtliku tööga Fashion Revolution Eestis. Lisaks meeldib mulle lugeda, joogatada ning looduses liikuda. Olen alati tahtnud elada mingi aja välismaal ning reisida, kes siis ei tahaks eksole, ja noh, siin me siis selle vani eluga nüüd oleme.

Kass Komeet
Exploring the World

Mina ole Komeet 💫. Mu pass ütleb, et ma olen Carol, mu omanik kutsub mind “Kass” ja mina kutsun teda “MÄÄÄOOOUU”  kui mul midagi vaja on… vot!

VolksWagen Caravelle T3 1988
LittleWagen

Minu nimi on LittleWagen. Olen Volkswagen T3 Caravelle sündinud aastal 1988. Mootor: 1.6 L (1588 cc) (51 kW / 70 PS / 69 bhp) (Seeria #JX) Turbo I4. Käigukast: 4 käiguga manuaal. Mõõdud: Pikkus 4,569 mm (179.9 in) ja laius 1,844 mm (72.6 in)

Close